Smeets & Graas logo

Fermented Chaga BIO van Living Nutrition

Living Nutrition - Fermented Chaga BIO
Voordelen
  • 300 mg Chaga per capsule
  • Paddenstoel en capsule op basis van fermentatie
  • Biologisch - veganistisch
Gebruiksaanwijzing

2 x per dag 1 capsule bij de maaltijd innemen. Indien nodig verhogen naar 2 x per dag 2 capsules.
Capsules kunnen worden geopend om dit toe te voegen aan dranken of te mengen door voedsel. Het beste is om het in te nemen met voedsel. Vermijd inname met warm voedsel of dranken, dit kan de delicate voedingsstoffen beschadigen.

Schrijf een review over dit product

Ingrediënten

Productnaam: Living Nutrition Fermented Chaga BIO
Inhoud: 60 vegetarische capsules
Voor wie: Veganisten, Volwassenen

Samenstelling per 2 capsules (dagdosering)

  Inhoud
Chaga (vruchtlichaam) (Inonotus obliquus) (gefermenteerd)600 mg

Ingrediënten Vegetarische capsule (hydroxypropylmethylcellulose).

Gebruiksadvies

Gebruiksaanwijzing 2 x per dag 1 capsule bij de maaltijd innemen. Indien nodig verhogen naar 2 x per dag 2 capsules.
Capsules kunnen worden geopend om dit toe te voegen aan dranken of te mengen door voedsel. Het beste is om het in te nemen met voedsel. Vermijd inname met warm voedsel of dranken, dit kan de delicate voedingsstoffen beschadigen.

Houdt u zich aan de aanbevolen dagelijkse dosering, tenzij anders geadviseerd.

Een gevarieerde, evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl zijn belangrijk. Voedingssupplementen zijn geen vervanging van een gevarieerde voeding.

Heeft u gezondheidsklachten of gebruikt u medicijnen, raadpleeg dan altijd eerst uw behandelend arts over het gebruik van bepaalde supplementen. Meer gebruiksadviezen.

Bewaaradvies Bewaren op een koele, droge en donkere plaats. Niet in de koelkast.

Buiten het bereik van kinderen houden.

Allergie informatie / Waarschuwingen


Dit supplement is:
Geschikt voor vegetariërs
Geschikt voor veganisten

Biologische gefermenteerde Chaga

Chaga (Inonotus obliquus) is al eeuwen een populaire paddenstoel in onder meer de traditionele Chinese Geneeskunde.

Chaga van Living Nutrition bevat per capsule 300 mg gefermenteerde Chaga. Het Chaga-extract is van wild geoogste Chaga paddenstoelen die op berkenbomen groeien.

Fermentatie - Kefir-Kombucha

De paddenstoelenproducten van Living Nutrition ondergaan een kefir-kombucha fermentatieproces waardoor de concentratie en biologische beschikbaarheid verbeteren.

Tevens zorgt het fermentatieproces er voor dat het mengsel een holistisch geheel wordt van paddenstoelen, nuttige microben, enzymen en signaalmoleculen.




Biologisch gecertificeerd

Logo EU Biologisch De actieve ingrediënten van dit product zijn gecertificeerd van natuurlijke oorsprong en niet synthetisch gefabriceerd. Het product heeft een officiële biologische EU-certificering.




Advies nodig?

Advies

Wilt u meer weten over dit product of persoonlijk advies van onze orthomoleculair therapeut Liesbeth?

Maak dan gebruik van ons adviesformulier of bel tijdens kantooruren met 050 - 850 36 88.

Er zijn geen kosten verbonden aan onze advisering.

Overige informatie

Voedingssupplement Paddenstoelenpreparaat

Distributeur De Trompet 1715
1967 DB Heemskerk

Laatste paginawijziging
12 december 2025

Reviews

Meest recent
pagination.page /