Ingrediënten
Productnaam: | CureSupport Liposomal K2 + D3 |
Inhoud: | 60 ml |
Voor wie: | Volwassenen |
Samenstelling per 2 ml (dagdosering)
Inhoud | IE/IU ‡ | RI † | |
Vitamine D3 (cholecalciferol) (liposomaal) | 50 mcg | 2000 IE | 1000% |
Vitamine K2 (MK-7) (liposomaal) | 90 mcg | 120% |
Ingrediënten Vitaminen, water, alcohol, zoetstof (xylitol), emulgator (sojalecithine (gmo vrij) (uit soja)), bevochtigingsmiddel (glycerol), conserveermiddel (kaliumsorbaat), smaakstof (aroma (abrikoos)), antioxidant (vitamine e (d-alfa-tocoferol)).
Toelichting op samenstelling
‡ IE/IU = Internationale Eenheden/Units. IE/IU's worden uitsluitend gebruikt bij vitamine A, D en E. De exacte definitie van 1 IE/IU verschilt per stof en is vastgesteld in internationale afspraken.
†RI staat voor Referentie Inname en vervangt de ADH (Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid). RI is een richtlijn voor de inname van met name vitaminen en mineralen. RI en ADH zijn in getal gelijk.
Gebruiksadvies
Gebruiksaanwijzing
1x per dag 2 ml tijdens een maaltijd innemen.
Houdt u zich aan de aanbevolen dagelijkse dosering, tenzij anders geadviseerd.
Een gevarieerde, evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl zijn belangrijk. Voedingssupplementen zijn geen vervanging van een gevarieerde voeding.
Heeft u gezondheidsklachten of gebruikt u medicijnen, raadpleeg dan altijd eerst uw behandelend arts over het gebruik van bepaalde supplementen. Meer gebruiksadviezen.
Bewaaradvies Bewaren op een koele, droge en donkere plaats. Na opening bewaren in de koelkast en binnen 60 dagen gebruiken.
Buiten het bereik van kinderen houden.
Allergie informatie / Waarschuwingen
Waarschuwingen |
Raadpleeg vóór gebruik van een vitamine K supplement uw arts of apotheker bij gelijktijdig gebruik met coumarine derivaten (antistollingsmiddelen zoals warfarine, acenocoumarol en fenprocoumon). |
Dit voedingssupplement is niet geschikt voor kinderen tot en met 10 jaar (wettelijk verplichte vermelding voor producten met méér dan 20 µg vitamine D per dagdosering). |
Bevat zoetstoffen. |
Dit supplement is: |
Geschikt voor vegetariërs |
Niet geschikt voor veganisten |
Houdt u zich aan de aanbevolen dagelijkse dosering, tenzij anders geadviseerd.
Een gevarieerde, evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl zijn belangrijk. Voedingssupplementen zijn geen vervanging van een gevarieerde voeding.
Heeft u gezondheidsklachten of gebruikt u medicijnen, raadpleeg dan altijd eerst uw behandelend arts over het gebruik van bepaalde supplementen.
De Nieuwste Liposomale Vitamine D3 + K2 MK-7
Dit CureSupport product bevat vitamine D3 en K2 (MK-7) dat is verpakt in kleine vet globules: liposomen. Deze liposomen beschermen de vitamine D3 en K2 en garanderen optimale opneembaarheid.
Next Generation Bio-beschikbaarheid
Liposomale vitamine D3 en K2 heeft ten opzichte traditionele orale vormen een sterk verbeterde biobeschikbaarheid. De vitamine D3 en K2 komt sneller in de bloedbaan en wordt dan direct naar de cellen getransporteerd.
Overige informatie
Voedingssupplement Vitaminepreparaat
Distributeur Smeets & Graas
G. Meirstraat 11
9728 TB Groningen
050 850 36 88
Laatste paginawijziging
30 december 2024